Закрити

Портал інспекції з паркування

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
16.02.2022
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

 

Портал призначений для інформування громадян (автомобілістів) щодо роботи інспекції з паркування міста. На даному порталі доступні 11 розділів.

Постанови.В даному розділі громадяни на яких складений протокол про порушення ПДР можуть отримати повну інформацію про відповідне порушення. Зокрема присутня інформація про номер постанови, державний номер транспортного засобу, дата складання, опис правопорушення, пункт ПДР, стаття порушення, сума штрафу, вид транспортного засобу, марка транспортного засобу, модель транспортного засобу, адреса фіксації правопорушення.

Про інспекцію. Присутня інформація про інспекцію з паркування.

Інформація водіям. Присутня інформація про притягнення до відповідальності, оплату штрафів, звільнення відповідальної особи, за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

Нормативна база. Присутня інформація про нормативні акти згідно якої працює інспекція з паркування.

Евакуація та зберігання. Присутня інформація про підстави тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування та порядок евакуації та вартість зберігання транспортних засобів.

Карта. Розміщена карта парковок міста з інформацією про її адресу, загальну площу паркомісць, площу одного паркомісця, загальну кількість паркомісць, наявність місць для людей з обмеженими можливостями та графік роботи парковки.

Реквізити. В розділі розміщена інформація про реквізити для оплати за правопорушення.

Що робить інспеція? В даному розідлі описано основні завдання інспекції з паркування.

Відео. Присутні відеоматеріали про роботу інспекторів  паркування.

Статистика. В даному розділі можна отрмати інформацію про розмір штрафу про порушення правил зупинки/стоянки, розмір штрафу за порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, на яку суму складено постанов за поточний місяць та за поточний рік.

Контакти. Розміщена інформація, за якою можна звернутися в інспекцію з паркування.

Яка мета проекту?

 

Надати інформацію водіям, що порушили правила стоянки/зупинки, щодо накладених штрафних санкцій. Для інспекторів створено онлайн платформу для спілкування та інформування порушників.

 

Який результат проекту?

 

Сприяння розвитку та поліпшенню стану паркування та правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів на території міста.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

 

Івано-Франківська міська рада.

 

Портал інспекції з паркування

 

Портал інспекції з паркування

 

Портал інспекції з паркування

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City