Закрити

Впровадження Smart City

 

Частка міського населення на Землі невпинно зростає, тож уже в найближчому майбутньому міста відіграватимуть дедалі значнішу роль у житті людей.

Населені пункти впродовж наступних десятиліть докорінно зміняться. Фізичний і цифровий світи об’єднаються, та будуть тісно взаємодіяти один з одним за допомогою мільярдів розумних датчиків, об’єднаних мобільними мережами.

Але вже зараз можна побудувати Smart City у містах, які з кожним роком стають дедалі розумнішими. Все більше міст приділяють увагу сталому розвитку та інформаційно-комунікаційним технологіям.

Будівлі м. Івано-Франківська характеризуються широким розмаїттям архітектурних форм, а мешканці – різними способами життя. Всі зацікавлені сторони – як державні, так і приватні – узгодили довгостроковий план розвитку міста. Він має стати взірцем для сталого постійного розвитку, а здобутий досвід поширюватиметься на інші населені пункти як усередині країни, так і між державами.

Поставлена мета, щоб в недалекому майбутньому в місті використовувався ефективний і екологічно чистий транспорт. Розумні датчики, з’єднані бездротовими технологіями, забезпечували  розумні та ощадливі витрати енергії, а також збір і транспортування відходів. Єдина інтегрована система реагування на надзвичайні ситуації, керування дорожнім рухом, поліцією, цивільною обороною та швидкою медичною допомогою дала змогу міській владі координувати всі служби в режимі реального часу, забезпечивши значно вищий рівень захисту мешканців і громадської власності.

Все це не можливе без швидкісних мереж передавання даних, тому ІКТ вже зараз допомагають зробити життя у місті зручнішим, комфортнішим і безпечнішим, а з приходом нових мобільних технологій можливості розумної інфраструктури стануть практично необмеженими.

На даному етапі до роботи над перетворенням Івано-Франківська у цифрове місто залучені представники муніципалітету, наукових кіл і приватні партнери.

 

Впровадження

 

Які галузі та технології розвитку smart city існують?

 

Тож зрозуміло, що розумне місто — це певна сукупність інформаційно-цифрових технологій, які полегшують, здешевлюють та роблять більш комфортним життя у сучасному місті з великою кількістю викликів.

Смарт сіті розробки можуть використовуватись у багатьох секторах управління містом: це і транспорт, і так званий “електронний уряд”, і енергетика, і охорона здоров’я, і будівництво, і суспільне життя. В кожній з цих галузей можуть бути впроваджені інноваційні розробки, які здешевлять та оптимізують використання ресурсів.

 

Впровадження

 

Цей комплекс автоматизованих та комп’ютеризованих процесів призводить до покращення якості життя у містах, не потребуючи дешевої робочої сили, знижуючи рівень забрудення та в режимі реального часу контролюючи важливі комунікаційні вузли.

У розумному місті технології працюють на благо суспільства та майбутнього. Тому смарт сіті технології так пов’язані зі сталим розвитком, мета якого — керувати майбутнім заради якості життя прийдешніх поколінь.

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City