Закрити

Електронний кабінет депутата

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
16.02.2022
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

 

«Електронний кабінет депутата» це сервіс для взаємодії та організації роботи депутатів міської ради на базі системи електронного документообігу “Діловод”. Даний сервіс складається з модулів.

Модуль “аналітики” - для отримання оперативної та кількісної інформації.

Модуль “проєктів нормативних актів”, завдяки якому депутати міської ради можуть з будь-яких пристроїв підключених до мережі інтернет отримати інформацію.

Модуль “інформування про події” з підсистемою підтвердження участі. Тобто наприклад при отриманні інформації про засідання сесії міської ради депутати можуть повідомити про свою участь або не участь.

Модуль “внутрішній месенджер”, з допомогою якого користувачі сервісу можуть обмінюватися текстовими повідомленнями та файлами.

Модуль “заміток”, в якому користувач може зберегти для себе будь-яку інформацію і також файли.

Модуль “повідомлень” про події.

Модуль “швидких оголошень”, які миттєво відображаються в кабінеті користувача.

Також впроваджено модуль “звернень до депутата” міської ради. З допомогою сайту електронної приймальні кожен мешканець може надіслати електронне звернення до депутата міської ради, яке буде доступне в системі.

Всі звернення обліковуються та очікують на відповідь від депутата міської ради. Депутати можуть переслати дане звернення для реагування в Секретаріат ради.

Також  впроваджено модуль з повною інформацією про депутатів міської ради (контакти, загальна інформація, опис, авторизаційні дані, надсилання повідомлень, посилання на соціальні мережі).

 

Яка мета проекту?

 

Депутати міської ради матимуть змогу безпосередньо комунікувати зі своїми виборцями та швидко реагувати на їх звернення. Зменшиться обіг документів в паперовий формі.

 

Який результат проекту?

 

Покращення комунікації депутатів з виборцями і удосконалення діяльності депутатського корпусу міської ради.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

 

Івано-Франківська міська рада

 

 

 

 

Електронний кабінет депутата

 

Електронний кабінет депутата

 

 

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City