Закрити

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
28.04.2020
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

 

Опис проекту

На території міста встановлено метеорологічні станції, які кожну хвилину збирають метеодані і одразу ж передають на сервер. Вони стежать за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання та ін.

Все це – для підвищення безпеки та вчасної реакції служб з надзвичайних ситуацій. Адже майже кожного року в травні-червні у місті стаються повені та буревії. Після завершення всіх налаштувань, метеостанція майже миттєво передає інформацію у службу оперативного реагування та міську службу з надзвичайних ситуацій.

Тобто навіть в нічний час при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!

Ближчим часом планується встановлення безконтактних датчиків рівня води на Бистриці Солотвинські та Бистриці Надвірнянській у м. Івано-Франківську.

Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. Сподіваємося, він допоможе нам зробити життя в місті ще безпечнішим та кращим.

 

Яка мета проекту?

Миттєве реагування на надзвичайні ситуації пов’язані з природними явищами.

 

Який результат проекту?

Підвищення безпеки мешканців міста, при надзвичайних погодних ситуаціях та оперативного реагування служб.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення Івано-Франківської міської ради, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів та служба оперативного реагування 1580.

 

 

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

 

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

 

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

 

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

 

 

"Метеобезпека" м. Івано-Франківська

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City