Закрити

Мобільний адміністратор бюджету участі

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
10.05.2019
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

У сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. У жителів виникають ідеї, як покращити благоустрій територій міста, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи тощо. Соціальна активність суспільства вимагає створення дієвих інструментів співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності міста. Вдалим світовим досвідом щодо технології залучення громадян до процесу підготовки та прийняття рішень є партиципаторне бюджетування.

На голосування подаються проекти різноманітних видів та напрямків. Проекти можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах м. Івано-Франківська та яким виповнилося 18 років. Назва проекту повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення. До проекту обов’язково додається кошторис витрат. Експертна група протягом 30 днів з дня отримання сканованих проектів здійснює аналіз, заповнює картку аналізу проекту та надає обґрунтовані рекомендації щодо внесення проекту в бланк для голосування. Списки з проектами, які отримали позитивну або ж негативну оцінку, розміщуються на порталі “Бюджет участі”.

Кожен житель міста може підтримати не більше ніж 2 проекти. Один малий і один великий.  Вибір проектів, які попередньо отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють жителі, які постійно проживають у межах м. Івано-Франківська.

Для голосування з виїздом до замовника необхідно заповнити та надіслати електрону форму відповідного зразка на сайті https://www.cnap.if.ua/mobadm.

Працівники ЦНАП, які надають послугу «Мобільний адміністратор Бюджет участі» користуються службовим брендованим автомобілем, та спеціальним кейсом, які оснащений всім необхідним обладнанням для надання послуг за принципом віддаленого робочого місця. Для того щоб проголосувати потрібно пред’явити документи, що посвідчують особу та вказати проект.

 

Яка мета проекту?

Забезпечення залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності міста з допомогою «Мобільний адміністратор бюджету участі» за місцем проживання суб’єктів громадян за принципом віддаленого робочого місця.

 

Який результат проекту?

Розширення можливостей для голосування за проекти «Бюджету участі» мешканців міста, які не мають можливості голосувати в електронному вигляді або в приміщеннях ЦНАП.

Партиципаторне бюджетування запроваджено перш за все для включення жителів до прийняття рішень щодо розподілу визначеної частини міського бюджету, залучення їх до участі у бюджетному процесі та надання вільного доступу до інформації.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Івано-Франківська міська рада.

 

Мобільний адміністратор бюджету участі

 

Мобільний адміністратор бюджету участі

 

Мобільний адміністратор бюджету участі

 

 

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City