Закрити

MobileID

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
03.01.2019
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

З 1 листопада 2018 року на сайті Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська та порталі «Голос громади» запрацював сервіс MobileID. 

Mobile ID на сайті ЦНАП м. Івано-Франківськ дозволяє пройти ідентифікацію в кабінеті користувача, замовити послуги онлайн, перевірити стан замовлених послуг чи готовності документів, звернутися до архіву тощо. Загалом у такий спосіб франківцям доступно замовлення 48 адміністративних послуг, серед яких найбільш поширені з житлово-комунального сектору,  земельних та квартирних питань, сімейних справ, підприємницької діяльності, архітектурних та містобудівних запитів, послуги з отримання копій документів та ін. Також MobileID допомагає містянам впливати на рішення, що приймаються владою за допомогою сервісу «Голос громади». На даному порталі  визначається думка громадян із загальноміських питань, проблем розвитку територій, громадських слухань онлайн та  законодавчих ініціатив.
Лише за 2018 рік ЦНАП Івано-Франківська надав понад 150 тис. адміністративних послуг, а переведення більшості муніципальних сервісів в електронний формат із віддаленою ідентифікацією громадян дозволить значно збільшити кількість звернень у майбутньому, полегшити їх виконання і при цьому не переобтяжувати наявний ресурс ЦНАПу. Завдяки електронним послугам та Mobile ID франківці зможуть відчувати себе частиною європейської спільноти, де цінується час людини. І найголовніше - реагування на звернення громадян до державних структур відбувається швидко та якісно.
MobileID — електронний підпис, який спрощує укладання контрактів і використання державних онлайн-сервісів. Закон про електронні довірчі послуги, який дозволяє використовувати сучасні електронні методи ідентифікації особистості, в тому числі і MobileID, вступив в силу з 07.11.2018р.

 

 

 

 

 

MobileID

 

MobileID

 

 

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City