Закрити

Вітрина даних м. Івано-Франківська

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
19.11.2018
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

У рамках співпраці Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), Асоціації міст України та Івано-Франківської міської ради відбулася презентація та передача місту нового електронного порталу «Вітрина даних». Івано-Франківськ став першим містом України – учасником пілотного проекту, для якого розроблено даний портал.

Вітрина даних містить  статистичну та аналітичну інформацію, візуально прийнятну для пересічного користувача. Тут можна знайти інфографіку про населення міста, економічний розвиток, бюджет (зокрема доходи та витрати у розрахунку на одного мешканця), житлово-комунальне господарство, освіту і культуру, соціальний захист, охорону здоров’я тощо. Всього про 15 сфер управління міста.

Розміщена на порталі інформація буде корисною для управлінців, науковців, міжнародних та громадських організацій, представників бізнесу тощо. Цікавою вона буде і для мешканців та гостей міста, які хочуть знати більше про Івано-Франківськ.

На даний час портал працює у тестовому режимі, а інформація буде доповнюватися та оновлюватися. Однак зайти на нього можна вже зараз за посиланням: https://site.openinfo.org.ua.

 

 

 

 

 

Вітрина даних м. Івано-Франківська

 

 

Вітрина даних м. Івано-Франківська

 

 

Вітрина даних м. Івано-Франківська

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City