Закрити

Візуалізації відкритого бюджету

Автор
ЕЙДОС, Івано-Франківська міська рада
Дата початку
23.08.2018
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

Рівень довіри громади до влади є доволі низьким, оскільки більшість громадян не знають куди та яким чином використовуються кошти, які вони сплачують у вигляді податків і не вірять, що вони можуть якимось чином на цей процес вплинути. Довіру громадян можна повернути вживаючи заходів, які сприяли б підвищенню розуміння громадянами як працює бюджетна система на місцевому рівні. Для цього необхідно пересічному громадянину подати в доступній формі інформації про використання коштів органами місцевого самоврядування. Безрозмірні exel-файли, які є безрозмірними як по ширині та і по довжині важко переглядати та аналізувати.
 
Фахівці Центру політичних студій та аналітики та громадських організацій за підтримки міжнародних партнерів, співпрацюючи з ентузіастами в сфері відкритих даних та працівниками фінансових установ прикладають максимум зусиль для створення зручної та зрозумілої системи відображення основних бюджетних показників міста або області, швидкого пошуку необхідних фінансових документів. Самовіддана робота команди фахівців спрямована на дослідження та реформування сфери публічних фінансів, боротьби з корупцією, підвищення рівня громадської та політичної освіти серед населення, розвитку локальної демократії.
Система «Відкритий бюджет» – це простий, зручний та зрозумілий формат презентації бюджетної інформації, візуалізації фінансової звітності.

 

 

 

Візуалізації відкритого бюджету

 

Візуалізації відкритого бюджету

 

Візуалізації відкритого бюджету

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City