Закрити

Мандруй Івано-Франківщиною

Автор
Дата початку
01.01.2017
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

На веб сайт «Мандруй Івано-Франківщиною» https://discover.if.ua/ розміщена вся туристична інформація Прикарпатського краю.

Веб сайт складається з таких основних розділів:

- Схематична карта туристичних об’єктів.

- Місця (79 туристичних локацій з детальним описом та фотографіями).

- Маршрути.

- Гіди.

- Натхнення.

На сайті реалізована зручна «Пошукова система» та розділ «Сплануй подорож», де можна створити свій власний план поїздки, по місцях які зацікавили туриста.

Інформація на сайті відображається на українській, російській та англійській мовах.

 

Яка мета проекту?

Зважаючи на місце і роль туризму в житті міста, з метою покращення іміджу Прикарпатського регіону та міста Івано-Франківська, залучення більшої кількості туристів створено веб сайт «Мандруй Івано-Франківщиною», проводиться постійне вдосконалення існуючих та впровадження нових туристичних продуктів.

Місто Івано-Франківськ постійно проводить рекламні кампанії, що пропагують місто під брендом: "Івано-Франківськ - туристичні ворота в Карпати", "Туристична столиця Прикарпаття", "Місто в центрі Європи". Проводиться організаційна робота щодо участі туристичних підприємств міста у міжнародних виставках, ярмарках, форумах. Для туристичних операторів міста та споживачів туристичного продукту розроблено щорічний туристичний календар культурно-мистецьких, спортивних і туристичних заходів, які планується проводити в місті. З метою вирішення питань туристичного розвитку та співпраці над розвитком промоційно - популяризаційного курсу в місті проводяться засідання "Туристичного альянсу".

 

Який результат проекту?

Створення позитивного іміджу Прикарпатського краю та зокрема міста Івано-Франківська через просування туристичного продукту як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку туристичних послуг.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Google на замовлення ІФОДА, ІФМР.

 

Мандруй Івано-Франківщиною

 

Мандруй Івано-Франківщиною

 

Мандруй Івано-Франківщиною

 

Мандруй Івано-Франківщиною

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City