Закрити

Міський транспорт

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2015
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Завданням управління транспорту є контроль за якістю надання послуг перевезення пасажирів громадським транспортом в місті, організація заходів щодо безпеки руху, контроль за діяльністю операторів паркувальних зон та майданчиків для паркування.

Загальна кількість транспортних засобів (автобусів), які обслуговують міські маршрути складає 230 одиниць, з них – 18 одиниць великого класу на маршрутах: № 22 - 10 автобусів, № 28-8 автобусів.

Мережа громадського транспорту нараховує 31 автобусний маршрут та 9 тролейбусних маршрутів.

Робота управління направлена на вдосконалення міської маршрутної мережі пасажирських перевезень, впорядкування організації дорожнього руху у місті, підвищення якості пасажирських перевезень, безпеки руху транспорту та безпеки пасажирів.

Найчисельнішою скаргою мешканців було те, що більшість автобусів їздять не згідно графіку або з’їжджають швидше. Єдиний спосіб вирішити цю проблему було встановлення системи GPS-моніторингу, щоб можна було бачити в режимі реального часу рух громадського транспорту на міських маршрутах загального користування. Кожен мешканець міста Івано-Франківська, маючи доступ до інтернету, зможе побачити в режимі онлайн, де знаходиться потрібна йому маршрутка, скільки часу потрібно чекати і чи взагалі автобус є на маршруті. Функціонує два портали, де можна це відслідковувати:

1. https://city.dozor.tech/ua/iv-frankivsk/city

2. https://www.eway.in.ua/ua/cities/frankivsk.

Для кращого інформативного забезпечення мешканців міста щодо графіків руху автобусів управлінням транспорту та зв’язку закуплено 10 інформаційних електронних табло DOZOR, які встановлено на «розумних» зупинках.

З метою покращення функціонування транспортної інфраструктури міста та якості надання послуг пасажирам забезпечено встановлення 29 нових зупинок громадського транспорту довжиною 6м, 5м та 4 м.

Диспетчерами управління проводиться постійний моніторинг діяльності перевізників на маршрутах через https://city.dozor.tech/ua/iv-frankivsk/city

 

Яка мета проекту?

Метою проекту є забезпечення мешканців міста якісними послугами громадського транспорту та дотримання перевізниками встановленого графіку руху на міських маршрутах.

 

Який результат проекту?

Електронний сервіс «Транспорт Івано-Франківська» дозволяє відстежувати рух міського транспорту в режимі он-лайн. Відповідно до цього, перевізники стали чітко дотримуватись графіку руху на своїх маршрутах, мешканці можуть більш краще планувати свій час, адже в режимі он-лайн бачать де знаходиться потрібний їм транспорт та орієнтовний час очікування.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Виконавчий комітету Івано-Франківської міської ради та Управління транспорту.

 

Міський транспорт

 

Міський транспорт

 

Міський транспорт

 

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City