Закрити

Веб-сайт ЦНАП

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2011
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Веб сайт «Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська» https://www.cnap.if.ua/ взаємо пов’язаний з програмним комплексом «Універсам  послуг».

На сайті можна отримати інформацію щодо виконання адміністративної послуги чи дозвільної процедури шляхом введення коду зворотного зв’язку, отриманого при поданні документів в Центрі надання адміністративних послуг.

Іншим сервісом, реалізованим на веб-сайті, є реєстрація в електронній черзі Центру надання адміністративних послуг та перегляд стану черги в онлайн.

Після введення на сайті https://www.cnap.if.ua/ коду зворотного зв’язку, отриманого в ЦНАП при поданні документів, відображається наступна інформація:

- адміністратор, що прийняв документи;

- організація-надавач послуги;

- назва послуги;

- дата реєстрації послуги;

- максимальна дата розгляду;

- дата відправки звернення надавачу послуги;

- дата прийняття рішення;

- дата повернення документів в Центр надання адміністративних послуг;

- результат розгляду.

Також є розділ з переліком усіх адміністративних послуг та дозвільних процедур, які можна замовити. По кожній послузі виводиться така інформація:

- код послуги;

- назва послуги;

- термін виконання;

- виконавець;

- результат послуги;

- перелік документів (взірці бланків заяв та інших установчих документів, які можна завантажити для заповнення);

- інформаційна картка послуги.

В розділі «Зареєструватися на прийом» потрібно вибрати бажану дату прийому, підрозділ, до якого замовник послуги бажає звернутись, ввести інформацію для ідентифікації та дати згоду на збір та обробку персональних даних. Після завершення реєстрації на екран виводиться віртуальний талон, який може бути роздрукований і збережений до часу прийому та пред'явлений оператору після того, як замовника буде запрошено на інформаційних моніторах. Якщо немає можливості друку талона, достатньо запам'ятати свої реєстраційні дані (номер черги, номер столу, дату та час прийому) і пред'явити оператору паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

На сайті працює розділ «веб-камери» де можна переглянути в онлайн режимі відео трансляцію з п’яти камер встановлених у ЦНАП.

За допомогою СМС-інформування заявник безкоштовно інформуються про готовність його замовлення.

Користувачам ЦНАП надається можливість отримати он-лайн консультацію.

В розділі «Мобільний адміністратор» можна замовити послугу виїзду адміністратора ЦНАП до одержувача послуг додому (для категорій громадян, яким складно пересуватись).

В розділі «Оплата послуг» можна оплатити будь-яку послугу в електронному вигляді.

На першому поверсі ЦНАП розміщені інформаційні кіоски, де відвідувач обирає необхідну йому послугу та отримує талон з номером черги до відповідного адміністратора. На талоні вказаний орієнтовний час прийому, а за просуванням черги можна слідкувати на великих екранах.

Інфографіка роботи центру в режимі-онлайн працює, як програмний модуль програмного забезпечення “Універсам послуг”.

Персональний кабінет надає можливість замовляти послуги, перевіряти стан їх виконання, переглядати отриманий результат не виходячи з дому.

 

Яка мета проекту?

Створити представлення Центру надання адміністративних послуг в мережі інтернет та дати можливість громадянам користуватися послугами.

Який результат проекту?

Електронні сервіси, реалізовані на веб-сайті ЦНАП, дали можливість якісно та прозоро надавати адміністративні та дозвільні послуги, дотримуючись таких  принципів як законність, оперативність, загальнодоступність інформації, мінімізація необхідних документів та процедурних дій, гарантії відповідальності виконавців, що надають послуги.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

В 2010 році відділ програмного та комп’ютерного забезпечення спільно з управлінням адміністративних послуг створено веб-сайт Центру надання адміністративних послуг, що працює разом з програмним комплексом «Універсам послуг» та системою електронної черги ЦНАП https://www.cnap.if.ua/.

 

Веб-сайт ЦНАП

 

Веб-сайт ЦНАП

 

Веб-сайт ЦНАП

 

Веб-сайт ЦНАП

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City