Закрити

Інтернет-платформа "Екомісто"

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2014
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Однією з основних складових благоустрою, що безпосередньо впливає на якість життя мешканців міста, є поводження з відходами для забезпечення їх сортування, утилізації та вторинної переробки. Традиційні методи залучення громадян до вирішення зазначених проблем недостатньо ефективні. Незважаючи на встановлені у місті контейнери для роздільного збирання відходів, мешканці часто викидають усе сміття, у т.ч. будівельне, в контейнери для побутових відходів, що призводить до їх пошкодження. Недобросовісні перевізники недбало ставляться до місць збирання відходів, забуваючи прибирати майданчики після вивезення відходів. Від надмірної кількості сміття збільшується навантаження на полігон. Фільтрат, який там утворюється, проникає в ґрунтові води, в ріки, а звідти у водопровідну мережу, біогаз – потрапляє у повітря. І фільтрат, і біогаз містять надзвичайно токсичні речовини.

 

Зміст сайту www.ecomisto.if.ua

На сайті «Екомісто» ви знайдете корисну для себе інформацію, дізнаєтесь, як правильно заповнити скаргу та куди її подати, зможете подивитися на мапі міста, де розміщено найближчі до вас контейнерні майданчики, пункти прийому вторинної сировини, стихійні сміттєзвалища, знайдете маршрути і розклад вивезення відходів з приватного сектору.

Крім того, публікуються завантажені користувачами сайту заяви/скарги щодо ряду екологічних проблем, які розглядаються відповідними структурними підрозділами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради і вирішуються в повному обсязі.

 

Яка мета проекту?

Мета сайту «Екомісто» - формування свідомого та відповідального поводження мешканців міста Івано-Франківська з твердими побутовими відходами задля підвищення рівня їх вторинної переробки, залучення їх до моніторингу стану існуючих контейнерних майданчиків, якості послуг зі збирання та вивезення сміття, забезпечення чистого довкілля у місті.

 

Який результат проекту?

В територіальних громадах міста та навколишніх сіл зароджується дієвий механізм запобігання виникненню забруднень і екологічних небезпек, а не боротьба з наслідками, яких можна було уникнути.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Сайт розроблений виконавчим комітетом  Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку - Ресурсний центр» в рамках реалізації проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

 

Інтернет-платформа "Екомісто"

 

Інтернет-платформа "Екомісто"

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City