Закрити

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.1999
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Сайт був створений ще в далекому 1998р. і був один з перших сайтів міст та ровесник сайтів Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Офіційний сайт міста Івано-Франківська https://www.mvk.if.ua є представництвом міста та міської влади в мережі інтернет. Тому оновлена версія розроблена з використанням новітніх технологій та в сучасному дизайні.

Дизайн веб-порталу усім сучасним нормам та напрямкам у веб-дизайні, є простим й одночасно сучасним та інформативним. Дизайн виконано в контрастному вигляді та кращому відображенні для людей з вадами зору та в стилі мінімалізму (нічого зайвого, відволікаючого увагу).

Інтерфейс користувача забезпечує наглядне, інтуїтивно зрозуміле представлення структури розміщеної на ньому інформації та швидкий і логічний перехід між розділами меню.

Дизайн веб-порталу адаптивний, що дозволяє працювати з веб-порталом за допомогою, смартфону, планшету, ноутбуку або персонального комп’ютера. 

Види і розміри шрифтів комфортні для перегляду користувачами з обмеженими можливостями.

Навігаційні елементи забезпечують однозначне розуміння користувачами їх змісту: лінки на сторінки містять заголовки, умовні позначення, що відповідають загальноприйнятим. Графічні елементи навігації міститять альтернативний підпис.

Дизайн веб-порталу коректно відображається в основних і найбільш поширених браузерах: IE 9.0 і вище, останні версії Mozilla Firefox, Opera, Chrome, а також в основних мобільних браузерах.

Модифікація вмісту розділів здійснюється за допомогою адміністраторського веб-інтерфейсу (системи управління веб-порталом), який без застосування спеціальних навичок програмування (без використання програмування і спеціального кодування або форматування) передбачає можливість редагування інформаційного вмісту сторінок веб-порталу.

Веб-порталом широко використовуються посилання та дописи сторінок популярних соціальних мереж.  Також розроблено та розміщено в розділі “Символіка міста” логотип міста, великий та малий герб і прапор міста.

 

Яка мета проекту?

Мета створення сайту - розміщення у мережі Інтернет інформаційних матеріалів про діяльність міської ради, її виконавчого комітету, структурних підрозділів та органів виконавчої влади, що діють на території міста шляхом впровадження та використання сучасних інформаційних технологій.

 

Який результат проекту?

Цей інструмент дозволяє владі міста голосно заявити про себе в онлайн середовищі, налагодити співпрацю та взаємозв’язок з громадою міста. При цьому важливо не просто створити сайт, як такий, а підійти до питання його розробки через призму маркетингу. Адже тільки комплексна розробка сайтів відкриє широкі перспективи для розвитку Вашого бізнесу 

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Патронатна служба, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю.

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Офіційний веб сайт міста Івано-Франківська

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City