Закрити

ГІС міста

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2003
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Геоінформаційна система (ГІС) міста Івано-Франківськапобудована на базі оцифрованих ортофотопланів. Усі розміщені на ній об’єкти згруповані по слоях: вулиці, будівлі, цікаві місця, адміністративні межі, інформаційний довідник на базі карти, інвестиційна інформація по території міста, виведення зображення та розташування веб-камер на карті, відображення безкоштовних безпровідних точок доступу до мережі Інтернет.

В перспективі до ГІС буде заноситися інша необхідна для використання в роботі інформація (запровадження GPS-моніторингу громадського транспорту та будь-якого комунального транспорту, розміщення на карті інформації про планові ремонти та перекриття доріг у місті, відключень, поривів, відображення маршрутів руху громадського транспорту з можливістю побудови маршрутів “як дістатись” до певного місця), проте це потребує часу, коштів та збору достовірної інформації.

 

Яка мета проекту?

Напрацювання матеріалів для створення актуальної карти міста.

 

Який результат проекту?

Наразі можливості ГІС дозволяють зорієнтуватись в міському просторі як мешканцю міста, так і туристу, а також використовуючи набір налаштувань отримати інформацію щодо певної категорії закладів, установ, їх адрес та їх приналежності за допомогою спеціальних іконок-позначок. Окрім того, використовуючи налаштування шарів можна отримати інформацію про розмежування територій підприємств, установ та організацій в місті, розмежування різних за статусом земель, а також споруд.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Івано-Франківська міська рада, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення в рамках проекту «Розвиток е-врядування в Україні» з-за підтримки Академії електронного врядування Естонії.

 

ГІС міста

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City