Закрити

3D – тур міською ратушою

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2017
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Віртуальний тур “Ратуша” призначений не тільки для віртуальної “прогулянки” у часі та просторі, але і для наукового пізнання об’єктів культурної спадщини. Віртуальні тури дають змогу детально розглядати, вивчати й аналізувати об’єкти у віртуальному середовищі з можливістю пересування у часі та просторі за власним вибором, з фіксацією та затримкою на вибраних деталях, що дає змогу здійснити віртуальну екскурсію по Ратуші та побачити багато цікавого.

 

Яка мета проекту?

Даний проект створений для людей з обмеженими можливостями та для звичайних людей, які мають змогу побачити красоту міста з висоти.

 

Який результат проекту?

Сприяє розвитку туризму в місті. Дає можливість громадянам з обмеженими можливостями віртуально відвідати "Ратушу" та оглядовий майданчик.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Даний 3D тур був розроблений в рамках мікро проекту “Доступний Івано-Франківськ” в контексті концепції “Розумні міста” для міст-партнерів компоненту з розвитку міст проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ”. Участь в проекті взяли спеціалісти управління економічного та інтеграційного розвитку та відділу програмного та комп’ютерного забезпечення.

 

3D – тур міською ратушою

 

3D – тур міською ратушою

 

3D – тур міською ратушою

 

3D – тур міською ратушою

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City