Закрити

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2014
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

З кожним роком все більше і більше покупок здійснюється через Інтернет. Люди все частіше використовують пошук потрібних їх товарів саме в інтернет-магазинах, адже це зручно і швидко.

Посилання https://market.mvk.if.ua – це інформаційний сайт у вигляді інтернет-магазину де розміщена інформація про товари, виробників та заклади торгівлі, що розташовані на території міста Івано-Франківська.

Місцеві виробники можуть створювати на сайті особисті профілі, що дає змогу додавати власні товари у відповідні категорії, редагувати контактну інформацію та відобразити розташування на карті з допомогою персонального логіну та паролю.

Вже традиційно, протягом останніх 10 років виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради щорічно проводиться акція «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям». Такий захід вже звичний мешканцям Івано-Франківська та відбувається на передодні великих свят у місті. Відкриття заходу завжди святкове та урочисте. Його метою є популяризація продукції місцевих виробників. Місця проведення є різними, проте, здебільшого, дійство відбувається на площі Ринок.

В ході проведення акції здійснюється наочна презентація продукції промислових підприємств міста в широкому асортименті. Кожне підприємство представляє власну продукцію в окремому павільйоні. Мешканці та гості Івано-Франківська мають змогу більш детально ознайомитися з напрямками виробничої діяльності промислового комплексу.

Захід передбачає промоцію можливостей підприємств у форматі виставки – продажу продукції, а також забезпечення самих івано-франківців якісною та доступною продукцією підприємств харчової галузі за цінами виробника.

В рамках заходу проводяться різноманітні конкурси та майстер-класи для відвідувачів акції. Для прикладу, у Пасхальний період проводяться конкурси даної акції за такими номінаціями:

- краща паска;

- кращий Великодній кошик;

- кращий кондитерський виріб;

- кращий м’ясний смаколик.

Підготовка до проведення акції.

Перед проведенням акції «Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям» рішенням виконавчого комітету затверджується організаційний комітет з проведення цього заходу, виділяються кошти з місцевого бюджету з відповідної статті видатків.

Координацією роботи та узагальненням інформації щодо виконання рішення займається Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Приклади проведених акцій минулих періодів.

27 жовтня 2017 року на площі біля готелю «Надія» в місті Івано-Франківську за адресою вул. Незалежності, 40 відбулася виставка-ярмарок – акція «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям».

24 червня 2016 року у місті Івано-Франківську у торговому закладі мережі «Тростянецький», що знаходиться за адресою вул. Пасічна, 2, проведено промоційну акцію «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям». Участь в акції взяли місцеві підприємства харчопереробної галузі міста, зокрема ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат», ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод», ТДВ «Полонина», ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» та інші. В рамках проведення акції з метою промоції також здійснено маркування продукції місцевого виробника на полицях супермаркету промоційними флаєрами з загальновідомим логотипом та однойменним надписом.

7 травня 2015 року у місті Івано-Франківську у супермаркеті ВЕЛМАРТ, що знаходиться за адресою вул. Коновальця, 221, проведено акцію «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям». Акція була приурочена до відзначення Дня міста Івано-Франківська. Участь в акції взяли місцеві підприємства харчопереробної галузі міста, зокрема ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат», ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод», ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» та інші. Відмінністю цьогорічної акції  є участь в ній, крім підприємств харчової галузі,  підприємств інших галузей, зокрема, машинобудівної, легкої, хімічної, поліграфічної промисловості.

 

Яка мета проекту?

Проект створено з метою популяризації продукції місцевого виробництва, а також сприяння промисловим підприємствам міста в реалізації власних виробів.

 

Який результат проекту?

- підвищення попиту на продукцію місцевих товаровиробників;

- нарощування обсягів виробництва продукції місцевих товаровиробників;

- створення сприятливих умов для розвитку підприємств- товаровиробників та приватних підприємців;

- формування європейських стандартів ведення бізнесу;

- створення умов для зростання конкурентоспроможності місцевих товаровиробників;

- збільшення надходжень до міського бюджету від місцевих товаровиробників.

- збільшення доходів працівників підприємств- товаровиробників та приватних підприємців

 

16 грудня 2014 року у м. Київ в Клубі Кабінету Міністрів України відбувалася підсумкова конференція конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році, яка була організована Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співробітництві з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». В конференції взяв участь заступник міського голови Богдан Білик.

Під час конференції відбулася церемонія нагородження конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році. Серед тематики «Влада та бізнес: сприяння, партнерство» Івано-Франківська міська рада отримала дипломом за зайняте 3-тє місце за практику «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям».

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Управління економічного та інтеграційного розвитку, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення.

 

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

 

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

 

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

 

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

 

Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City