Закрити

Відкритий бюджет

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2014
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Бюджет міста є своєрідним планом управління фінансовими ресурсами міста, що спрямовуються на забезпечення потреб громади міста. Водночас бюджет міста є політичним документом, що відображає розподіл наявних фінансових ресурсів у відповідності до пріоритетних цілей бюджетної політики міста.

Скориставшись електронним сервісом громада міста можете дізнатися, на що витрачені владою кошти платників податків, побачити, як з роками змінюються фінансові показники міста тощо.

Всі дані автоматично формуються з програмного забезпечення ЄІСУБ «Бюджет міста».

 

Яка мета проекту?

Електронний сервіс «Відкритий бюджет» https://budget.mvk.if.ua/ покликаний створити інструменти підвищення прозорості та підзвітності органів влади на місцях. Він перетворює бюджетні таблиці та бази даних у інтерактивну інфографіку, зрозумілу пересічному громадянину.

 

Який результат проекту?

Реалізація завдань єдиної інформаційної системи управління бюджетом міста та електронного сервісу «Відкритий бюджет» забезпечують більш чітку керованість економікою міста за рахунок повної реалізації системи вертикальних і горизонтальних зв’язків при управлінні господарським комплексом міста, а також надає можливість оперативного аналізу та оцінки ефективності використання бюджетних коштів з метою прийняття обґрунтованих та оперативних управлінських рішень на рівні керівництва міста.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Івано-Франківська міська рада, фінансове управління, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення.

 

Відкритий бюджет

 

Відкритий бюджет

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City