Закрити

Реєстрація в черзі ЦНАП

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2014
Стан
Реалізація
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

На першому поверсі ЦНАП розміщені інформаційні кіоски, де відвідувач обирає необхідну йому послугу та отримує талон з номером черги до відповідного адміністратора. На талоні вказаний орієнтовний час прийому, а за просуванням черги можна слідкувати на великих екранах.

Реєстрація в черзі ЦНАП на початковому етапі працювала у тестовому режимі, тому для вдосконалення роботи програми враховувались зауваження та пропозиції відвідувачів Центру надання адміністративних послуг.

Зареєструватися в електронній черзі можна також на сайті Центру надання адміністративних послуг (https://www.cnap.if.ua/zpryjom) в розділі «Зареєструватися на прийом».

 

Яка мета проекту?

Можливість оперативно та доступно запланувати час отримання бажаної послуги. Даний сервіс використовують біля 25% відвідувачів Центру надання адміністративних послуг.

 

Який результат проекту?

Внаслідок впровадження електронної черги досягнуто:

- скорочення терміну надання послуг в середньому на 15%;

- оптимізація та організація потоків відвідувачів;

- зменшення часових витрат заявника;

- постійний аналіз роботи як окремого працівника чи підрозділу, так і офісу в цілому.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

З листопада 2011 року до травня 2012 року Молодіжний громадський центр «Еталон» у співпраці з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у рамках програми «Громадянське суспільство та належне врядування» реалізували проект «До європейської якості послуг ЦНАП - через співпрацю громади та влади». В результаті встановлено електронну систему регулювання чергою, до якої підключено 24 робочих місця.

Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення та управління адміністративних послуг виступили ініціатором створити електронний сервіс з метою інформування мешканців міста.

 

Реєстрація в черзі ЦНАП

 

Реєстрація в черзі ЦНАП

 

Реєстрація в черзі ЦНАП

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City