Закрити

Електронні послуги

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.01.2012
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

 Запроваджено надання громадянам 47 послуг в електронному вигляді. Для замовлення послуги в електронному вигляді громадяни повинні зайти в розділ “Електронні послуги” на сайті Центру надання адміністративних послуг https://www.cnap.if.ua/einfo та авторизуватись за допомогою BankID або акаунту “Персонального кабінету”. Також дані послуги доступні на порталі державних послуг https://igov.org.ua/.

Авторизація користувачів “Персональному кабінеті” відбувається з допомогою BankiD, електронного цифрового підпису (Мінюсту, ДФС, АЦСК “Україна” та ін.), паспорту громадянина України в вигляді пластикової id-картки або акаунту, який формується працівником ЦНАП м. Івано-Франківська та зберігається в реєстрі користувачів персонального кабінету програмного комплексу “Універсам послуг”.

Дані 47 електронних послуг надаються в таких категоріях, як:

- містобудування та архітектура;

- земельні питання;

- сім’я, діти, гендерні відносини;

- підприємницька діяльність;

- комунальне господарство;

- житло, квартирний облік;

- видача копій, витягів з документів;

- соціальний захист.

Завдяки електронній ідентифікації м. Івано-Франківськ став першим містом, в якому призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню відбувається в електронному вигляді в персональному кабінеті мешканця. А також існує нова електронна послуга отримання інформації про призначення субсидії.

 

Яка мета проекту?

Спрощене та комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, повний контроль за якісним та вчасним надання послуг.

 

Який результат проекту?

Це абсолютно новий та якісний рівень обслуговування громадян.

Електронні послуги дають можливість зекономити час і зусилля громадян, забезпечують максимальну прозорість та унеможливлення будь-яких корупційних чинників.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення, управління адміністративних послуг, структурні підрозділи, що надають дані послуги.

 

Електронні послуги

 

Електронні послуги

 

Електронні послуги

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City