Закрити

Нормативні акти

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.08.2012
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

На виконання рішення міської ради № 209-10 від 02.06.2011 року “Про затвердження Положення про Реєстр актів органів місцевого самоврядування м. Івано-Франківська” (https://www.namvk.if.ua/dt/1621/) розроблено та впроваджено систему “Нормативні акти Івано-Франківської міської ради”.

Дана інформаційна система є підсистемою електронного документообігу виконавчого комітету міської ради та використовується для обліку та підтримання в контрольному стані актів органів місцевого самоврядування, забезпечення в межах, визначених законодавством, доступності, гласності, відкритості та оперативного доступу до текстів нормативно-правових актів громадськості міста, дотримання принципу прозорості та відкритості в діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування

Система «Нормативні акти Івано-Франківської міської ради» дозволяє:

- вносити всі нормативні акти розроблені та прийняті владою міста в єдиний Реєстр;

- здійснювати швидке розміщення інформації на сайті нормативних актів Івано-Франківської міської ради (https://www.namvk.if.ua);

- здійснювати контроль за виконанням нормативних актів,

- здійснювати швидкий пошук за контекстом у назві та тексті документа, по номеру, типу, стану та даті документа,

- отримувати інформацію про чинність нормативних актів, публікації нормативних документів в ЗМІ, пов’язані документи, історію документів,

- виділяти Регуляторні акти в окремий розділ;

- налаштовувати права доступу до інформації.

Завдяки запровадженню системи покращився пошук документів спеціалістами структурних підрозділів для використання їх в щоденній роботі, у громадськості з’явилась можливість ознайомитися зі змістом нормативного акту без відвідання установи.

 

Яка мета проекту?

Забезпечення створення єдиного Реєстру нормативних актів міської ради та її виконавчого комітету, підтримання їх у контрольному стані та підвищення стандартів у наданні управлінських послуг.

 

Який результат проекту?

Мешканці міста, громадяни міст України, інших держав можуть ознайомитись з будь-яким розпорядчим актом, прийнятим міською радою, виконавчим комітетом, виданим міським головою. Кожен документ містить вичерпну інформацію про пов’язані з ним інші нормативно-правові акти, що дуже зручно для формування цілісного уявлення про питання, яке розглядається.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Депутати Івано-Франківської міської ради, секретаріат міської ради, загальний відділ, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення.

 

 

Нормативні акти

 

Нормативні акти

 

Нормативні акти

 

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City