Закрити

Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS)

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.10.2013
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

Недавні міжнародні дослідження свідчать, що ігнорування споживачів, які активно використовують мобільні телефони, - одна з найбільших помилок. Підтверджується це тим, що світові продажі смартфонів і планшетів вже в 2013 році впевнено перетнули позначку в 1 млрд. шт. Найдоступніший спосіб охопити цей багаточисленний сегмент споживачів - запровадити зручний, ефективний та цікавий для споживача мобільний додаток.

Використовуючи програму «Мобільний Івано-Франківськ», можна переглядати останні новини міста та влади, надсилати електронні звернення, зробивши фотокамерою або вибравши фото з галереї свого пристрою, робити запити публічної інформації від фізичної або юридичної особи, переглядати адміністративні послуги та дозволи, що надаються виконавчим комітетом міської ради, завантажувати інформаційні картки послуг та бланки заяв для заповнення, отримати інформацію про стан виконання послуги та відповідь на звернення чи запит.

Також в мобільному додатку доступна інформація про історію міста, телефони керівників та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, корисні посилання, екстренні телефони та «гарячі лінії», фотогалерея міста.

Даний проект є інноваційним, і не лише для України. Він був представлений на конференції з виявлення корупції у Скоп’є та на Міжнародному форумі в Кишиніві.

 

Яка мета проекту?

Актуальним питанням для влади м. Івано-Франківська, як і для інших органів місцевої влади в Україні, є налагодження порозуміння з громадськістю за допомогою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, покликаних надати додаткові важелі громадського впливу на процес формування стратегій розвитку, територіальний розвиток, висвітлення проблем і шляхів вирішення найгостріших питань місцевого масштабу.

 

Який результат проекту?

Проект покликаний зблизити мешканців і владу, продемонструвати можливості електронної демократії. Також він дозволяє застосовувати антикорупційні важелі впливу на органи міської влади. А ще несе корисні відомості про місто Івано-Франківськ для туристів.

Додаток діє безкоштовно для всіх громадян, його можна завантажити на сайті виконавчого комітету. Додаток доступний для операційної системи iOS.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення та управління економічного та інтеграційного розвитку.

Партнери проекту Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй та Івано-Франківська міська рада.

 

Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS) Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS)
Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS) Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS)

Додаток для смартфонів та планшетів «Мобільний Івано-Франківськ» (iOS)

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City