Закрити

Електронна приймальня

Автор
Івано-Франківська міська рада
Дата початку
01.05.2012
Стан
Запроваджено
Готовність для поширення
Так

Опис проекту

 Інтернет-приймальня виконавчого комітету - це дієвий спосіб звернутись із запитанням, пропозицією, скаргою до органів влади, будучи впевненим, що звернення не залишиться без відповіді.

Відповіді на електронні звернення надаються відповідальною особою протягом 15 робочих днів після їх отримання. У разі потреби в детальному опрацюванні та вивченні електронного звернення строк його розгляду може бути продовжено до 30 робочих днів з дня отримання. Відповіді на такі звернення надаються у формі електронних листів і носять довідково-інформаційний характер і не є офіційними документами.

Інтернет-приймальня забезпечує:

 - подання електронних звернень згідно категорії питання, що порушуються автором, а також отримання відповідей на них в електронній формі;

 - подання запитів на інформацію, розпорядником якої є міська рада та її виконавчі органи, та отримання відповідей на них;

 - можливість прикріпити додаткову інформацію в будь-якому форматі, що стосується звернення або інформаційного запиту;

 - перегляд відповідей на звернення за допомогою коду зворотного зв’язку, який автоматично надається громадянину при подачі звернення чи запиту;

 - перегляд діаграм виконання звернень та інформаційних запитів, побудованих на основі даних за попередній період, одержаних в реальному часі;

 - можливість реєстрації інформації про звернення та запитів у системі електронного документообігу установи.

Відповідно до обраної категорії електронного звернення в структурних підрозділах призначені відповідальні особи за опрацювання, підготовку та своєчасну відправку відповіді на електронне звернення.

Дана система є підсистемою електронного документообігу виконавчого комітету міської ради.

 

Яка мета проекту?

Сайт електронного уряду міста Івано-Франківська створений з метою апробації шляхів спрощення доступу громадян та юридичних осіб до інформації про діяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування, впровадження елементів електронного врядування в діяльність Івано-Франківської міської ради.

 

Який результат проекту?

Сайт електронного уряду міста став засобом швидкої та зручної комунікації між громадою міста Івано-Франківська та органами місцевого самоврядування, що дає можливість звернутися до влади з дому чи офісу без відвідування установи.

Новостворений сайт www.emvk.if.ua дає можливість в зручному онлайн режимі сформувати та відправити свій запит, отримати підтвердження про його отримання, дату надання відповіді та контролювати процес виконання.

З 2012 по 2017 роки в Інтернет приймальні зареєстровано: електронних звернень – 2721, інформаційних запитів від фізичних осіб – 1462, від юридичних осіб – 299.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Івано-Франківська міська рада, громадські організації, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення.

 

Електронна приймальня

 

Електронна приймальня

 

Електронна приймальня

 

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City