Закрити

Інженери створили ручку з світлодіодами

Інженери  розробили чорнило, за допомогою яких можна нанести світлодіод, який розтягується, на будь-яку поверхню. Їх можна використовувати для струменевого принтера або звичайної чорнильної ручки.

Технологія використовує просту кулькову ручку, наповнену чорнилом з провідних полімерів, металевих нанодротів і кристалічних матеріалів (перовскітів) для створення широкого спектру кольорів випромінювання. За допомогою ручки можна просто «написати» на підкладці світлодіод (LED) або фотодетектор без спеціального навчання або громіздкого обладнання.
Наносячи лінії шар за шаром цими функціональними чорнилом, можна створювати різні функціональні пристрої, включаючи одноразову електроніку, відзначають інженери. Наприклад, можна створювати розумну упаковку або персоналізовані натільні пристрої, такі як біомедичні датчики, дешево, легко і швидко.
Створення чорнильних ручок, які працюють на всіх підкладках (від паперу до повітряних куль для вечірок), долає обмеження традиційного виробництва світлодіодів. Як правило, для їх виробництва потрібні плоскі і гладкі підкладки, дороге виробниче обладнання і чисте приміщення. Інженери вважають, що технологія підійде для створення натільних пристроїв наступного покоління.

 

Інженери створили ручку з світлодіодами

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City