Закрити

Штучний інтелект може відтворювати зображення з мозкових хвиль людини

Штучний інтелект (ШІ) в наш час знаходить все більше і більше застосувань, і одне з найбільш захоплюючих полів його застосування є розробка технологій, які можуть реконструювати зображення зі сигналів, що генеруються в людських мозках. Недавно науковці з Університету в Токіо представили нову технологію, яка дозволяє ШІ створювати фотореалістичні зображення на основі генерації гамма-хвиль з мозку людини.

Ця нова технологія є неймовірним досягненням в галузі розробки ШІ. За допомогою неї можна отримати фотореалістичні зображення, не використовуючи жодного обладнання, камери або датчика. Замість цього, науковці використовували ШІ, який аналізує гамма-хвилі, що генеруються в мозку людини, коли він розглядає певне зображення. Ці сигнали перетворюються на інформацію, яка потім використовується для створення відповідного зображення.
І хоча ця технологія може здатися досить складною і незрозумілою, вона може мати великий потенціал для застосування в медицині, мистецтві та інших сферах. Наприклад, вона може допомогти людям, які не можуть комунікувати з оточуючими, створюючи можливість взаємодії за допомогою зображень, а також допомогти в діагностиці та лікуванні різних захворювань мозку.

 

Штучний інтелект може відтворювати зображення з мозкових хвиль людини

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City