Закрити

У ПК можна буде подвоювати оперативну пам’ять процесором

 

Компанія ZeroPoint Technology AB створила технологію, яка дозволяє стискувати дані настільки ефективно, що для користувача це видаватиметься як подвоєння обсягу оперативної пам’яті. Нове рішення пропонується вбудовувати у процесори.

Ziptilion працює шляхом стиснення даних в пам’яті з використанням фірмових алгоритмів стиснення. ZeroPoint заявляє про збільшення пропускної здатності в 2-3 рази. Спосіб роботи Ziptilion полягає в вбудовуванні в апаратну конструкцію для роботи безпосередньо з контролером пам’яті і підсистемою кешування процесора, використовуючи стандартну структуру внутрішніх з’єднань процесора. Технологія може стискати пам’ять таким ефективним способом, що затримка пам’яті в зменшується. У крайніх випадках затримка може бути вище приблизно на 1-100 наносекунд, однак виграш переважує недоліки. 

Реалізація Ziptilion можлива в чипові на шині AXI, що працює на частоті 800 МГц і з пропускною здатністю 32 ГБ/с. Для контролера пам’яті, що виготовляється за виробничими нормами 7 нм, рішення отримає лише 1,36 квадратних міліметра додаткової площі. Для серверного процесора з восьмиканальним контролером пам’яті потрібно додатково 3,02 квадратних міліметра.

 

У ПК можна буде подвоювати  оперативну пам’ять процесором

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City