Закрити

Представлено нові технології в області мережевих рішень

Представлено ряд анонсів по темі штучного інтелекту (ІІ), аналізу даних і віртуального взаємодії. Nvidia запускає Morpheus, щоб впровадити автоматизацію на основі ІІ в індустрію кібербезпеки.

Новий фреймворк на базі графічних процесорів Nvidia і DPU BlueField дозволяє провайдерам кібербезпеки розробляти рішення на основі штучного інтелекту, які можуть миттєво виявляти уразливості.

Nvidia Morpheus - це хмарний фреймворк кібербезпеки, який використовує машинне навчання для виявлення і запобігання загрозам і аномалій, які раніше було неможливо ідентифікувати, включаючи витоку незашифрованих конфіденційних даних, фішингові атаки і шкідливе ПО.

Morpheus в поєднанні з DPU BlueField дозволяє кожному обчислювальному вузлу в мережі служити датчиком кіберзахисту, що дає можливість організаціям аналізувати кожен пакет зі швидкістю лінії без реплікації даних. Традиційні інструменти безпеки на базі ІІ зазвичай відбирають близько п'яти відсотків даних мережевого трафіку, тому такі алгоритми виявлення загроз оперують неповними даними.

Розробники мережевих рішень і систем кібербезпеки, партнери по програмному забезпеченню, стартапи та виробники комп'ютерів можуть вже зараз подавати заявки на ранній доступ до платформи Nvidia Morpheus.

Nvidia планує випустити BlueField-3 для роботи з інфраструктурою ЦОД. Перший DPU 400Gbp / s з обробкою даних зі швидкістю лінії для програмно визначаються мережевих рішень, рішень зберігання даних і кібербезпеки.

BlueField-3 - перший DPU, створений для штучного інтелекту і прискорених обчислень - дозволяє будь-якої компанії розгортати додатки в будь-якому масштабі з кращого в галузі продуктивністю і безпекою рівня ЦОД. Він оптимізований для мультітенантних хмарних середовищ і забезпечує програмно визначаються послуги з апаратним прискоренням для мережевих рішень, зберігання, безпеки та управління на рівні центру обробки даних.

 

 

Представлено нові технології в області мережевих рішень

 

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City