Закрити

Важлива думка кожного: в місті з’явилася відкрита платформа для голосування

Проект, який розпочне роботу уже з 12 квітня -  сайт «Голос громади». Він створений передусім для того, щоб люди з обмеженими можливостями змогли висловити свою думку про важливі події в житті міста. Однак голосувати на сайті зможуть усі мешканці, тому він має стати своєрідною платформою для висловлення громадської думки.

Сайт створено у рамках спільного проекту ПРООН та Європейського союзу  «Доступний Івано-Франківськ». Першим голосуванням, яке запустять у тестовому режимі, стане визначення осіб для місцевої «Алеї слави» на вулиці Шевченка. Воно триватиме до кінця червня. А надалі пропонуватимуть найактуальніші теми для голосування.

«Ми запускаємо сайт, на якому мешканці міста зможуть висловити свою думку щодо тих чи інших подій, що відбуваються у місті. Це дозволить краще розуміти, чи у правильному напрямку ми рухаємося та чи підтримують франківці те, що ми робимо. Перше таке голосування допоможе нам визначити, кого мешканці міста хочуть бачити на «Алеї відомих франківців», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

За словами заступника міського голови Богдана Білика, у місті вже був досвід впровадження схожих проектів. Проте зараз вперше зможуть голосувати й люди з вадами зору, адже закупили три комп’ютери з навушниками, які вже встановлено в Будинку сліпих. Тепер інваліди зору зможуть не лише голосувати, а й читати будь-яку сторінку в інтернеті за допомогою звукового сигналу. Голос у навушниках їм підказуватиме, куди рухати мишкою. При наведенні на текс у навушниках лунатиме начитка.

Новий сайт доступний за таким посиланням: http://golos.mvk.if.ua

 

Важлива думка кожного: в місті з’явилася відкрита платформа для голосування

Наверх

Copyright © 2014-2023  Івано-Франківськ Smart City