Закрити

Стандарти 6G

По світу відбувається розгортання мереж стільникового зв’язку п’ятого покоління, а вчені та інженери вже щосили трудяться над розробкою 6G. Поняття швидкості в цьому стандарті може взагалі зникнути – дані будь-якого розміру будуть завантажуватись і віддаватися майже моментально.

Швидкість в 6G досягне 1 терабіта в секунду – це приблизно в 8 тисяч разів вище максимально можливої теоретичної швидкості в 5G.

Терабітна швидкість передачі обміну даними дозволить, наприклад, отримати 142 години відео в найвищій якості всього за одну секунду.

При розробці стандартів 6G вченим доведеться подолати чимало технологічних перешкод і труднощів. Зокрема вони повинні повністю змінити комп’ютерну архітектуру мережі та вирішити проблему нагріву матеріалів, які забезпечують обмін даними з настільки величезною швидкістю.

Вчені сподіваються, що впровадження 6G змусить людство переглянути підхід до формування суспільства і дозволить запустити безліч нових сервісів, спрямованих на поліпшення якості життя. Це буде досягатися оперативним обміном даними всередині величезної інфраструктури з великою кількістю пов’язаних один з одним елементів.

Впровадження 6G підніме на нові висоти всі сфери людської діяльності. Зокрема, буде досягнута інтеграція людського мозку з комп’ютерною технікою.

 

Стандарти 6G

 

Наверх

Copyright © 2017-2020  Івано-Франківськ Smart City