Закрити

Відеотрансляція засідання сесії

Опис проекту

В січні 2011 року запроваджено новий електронний засіб висвітлення діяльності депутатів - відеотрансляцію засідань сесії міської ради. Відеотрансляцію можна переглядати, зайшовши на «Офіційний сайт міста» в розділ «Відеотрансляція сесійного засідання».

Оскільки сесійні засідання можуть відбуватись в різних залах адмінбудинку, то, відповідно, в цих приміщеннях встановлені окремі IP-відеокамери.

Відео, отримане з IP-відеокамер, обробляється відео-сервером та транслюється в мережу Internet. Також за допомогою сервера ведеться відеозапис сесійного засідання.

 

Яка мета проекту?

Віддалено спостерігати за ходом засідання міської ради в реальному часі через веб сторінку.

 

Який результат проекту?

Онлайн-трансляції сприяють більш відповідальному підходу депутатів до опрацювання питань порядку денного, виступів та голосувань на сесіях.

 

Хто ініціював проект та які організації залучено?

Організаторами проекту стала громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» в рамках проекту «Забезпечення участі громадськості міста Івано-Франківська у формуванні муніципальної політики» за сприяння «Фонду сприяння демократії», відділ програмного та комп’ютерного забезпечення, секретаріат міської ради.

 

Відеотрансляція засідання сесії

 

Відеотрансляція засідання сесії

 

Відеотрансляція засідання сесії

Наверх

Copyright © 2014-2024  Івано-Франківськ Smart City