Закрити

Розроблено технологію, що дозволяє вдвічі збільшити швидкість передачі даних

 

Вчені представили нову технологію оптичного зв'язку, вона подвоїть швидкість передачі даних по протоколу 5G. Наприклад, відео в 4K вагою близько 100 Гб система дозволить передати за чотири секунди.

Планується, що вона дозволить вирішити проблему перевантаження трафіку даних в мережах 5G, йдеться в дослідженні вчених з науково-дослідного інституту електроніки і телекомунікацій (ETRI). Нова система являє собою компактне оптичний пристрій зі швидкістю передачі даних близько 200 Гбіт / с і форм-фактором QSFP-DD. 

Пристрій надішле по два біти даних за одну ітерацію і дозволяє ефективно передавати дані між вузлами зв'язку в інші локальні мережі на відстані до 80 км. Пристрій, за словами розробників, забезпечує економічно ефективну альтернативу когерентної модуляції для мереж зв'язку. 

Нова технологія має незначну чутливістю до довжини хвилі - це властивість збільшує її щільність в чотири рази, знижуючи при цьому енергоспоживання в 1,5 рази. Розробники вважають, що це дозволить істотно скоротити інвестиції в обладнання і, як наслідок, прискорити впровадження стандарту зв'язку 5G.

 

Розроблено технологію, що дозволяє вдвічі збільшити швидкість передачі даних

 

 

 

Наверх

Copyright © 2017-2020  Івано-Франківськ Smart City