Закрити

Microsoft показала Windows 11

Американська корпорація Microsoft випустила найсучасніше і актуальне програмне забезпечення Windows 11 для комп'ютерів, планшетів і ноутбуків.

Windows 11 є самою всеосяжною і модернізованої операційною системою в історії Microsoft Windows . Це повне переосмислення концепції Windows з урахуванням негативних відгуків користувачів.

Windows 11 - це персоналізована операційна система, призначена для всіх типів пристроїв, від смартфонів і планшетів до персональних комп'ютерів, з можливістю створити кілька робочих столів і перемикатися між ними. Замість того щоб розміщувати програмні системи локально на комп'ютері, всі ключові компоненти знаходяться в хмарному сховищі, що дозволяє регулярно оновлювати як самі елементи, так і хмара.

Нова ОС швидше, стабільніше, красивіше, надійніше і простіше, ніж Windows 10 . Все це було б неможливо без Windows Core. Це не тільки забезпечує кращий користувальницький досвід, але також полегшує установку оновлень у фоновому режимі. Завдяки цьому більше не доведеться перезавантажувати комп'ютер при кожній установці оновлень .

Існує також нова система безпеки, в якій всі додатки повинні запитувати дозвіл на доступ до системних функцій і окремих компонентів, таким як камера і мікрофон. Завдяки цьому всі користувачі абсолютно нової Windows 11 зможуть контролювати встановлені додатки. Це оновлення посилить систему захисту у багато разів.

Windows 11 отримає розширення Cortana, конкурента Siri і Google Now від Microsoft. Це буде у всіх нових версіях, включаючи інтерактивні панелі, ноутбуки і планшети. Cortana стане цифровим помічником для швидкого доступу до файлів, додатків та іншої інформації.

Інтерфейс Windows 11 також зміниться в порівнянні з Windows 10 . Він стане у багато разів простіше. Очікується, що після виходу Windows 11 все власники ліцензійної Windows 10 зможуть встановити її абсолютно безкоштовно.

 

 

Microsoft показала Windows 11

 

Наверх

Copyright © 2017-2020  Івано-Франківськ Smart City