Закрити

ПРИЗ ЄВРОПИ - 2018

28 вересня Івано-Франківську урочисто вручили Приз Європи-2018. Нагорода є найвищою відзнакою Парламентської Асамблеї Ради Європи, започаткованою ще в 1955 році. Її присуджують європейському місту за його дії в міжнародному просторі. Премія складається з трофея, медалі, диплома і стипендії на навчальні поїздки до Європи для молоді.

До цієї нагороди наше місто йшло не один рік. Як результат: в 2005 році отримали «Європейський диплом», у 2006 – Почесний прапор Ради Європи, у 2012 – Почесний знак Ради Європи. І в 2018 році – омріяна перемога, найвища нагорода!

«Для мене як міського голови величезна честь і відповідальність отримувати найвищу нагороду ПАРЄ – Приз Європи. Це значить, що Івано-Франківськ тепер назавжди викарбуваний серед найкращих, найкомфортніших міст Європи поряд з Віднем, Турином, Стамбулом, Нюрнбьергом. Цієї нагороди ми не мали б, якби не злагоджена робота великої команди, усієї громади. Розуміння всіх і кожного, що Івано-Франківськ – це європейське місто, що ми гідні великих перемог і незрівнянних досягнень», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Представник ПАРЄ Яак Медісон зауважив, що й справді ця нагорода – це велике визнання для міста в європейській спільноті. Стосовно Івано-Франківська він підкреслив, що місто дійсно розвивається грандіозними темпами і щороку демонструє гарні результати на всіх рівнях своєї діяльності.

Вітали Івано-Франківськ з найвищим визнанням оперні виконавці з майже 10-ти європейських країн. А наприкінці урочистої програми усі гуртом заспівали українською легендарну «Червону руту».

 

ПРИЗ ЄВРОПИ - 2018

Наверх

Copyright © 2017-2019  Івано-Франківськ Smart City