Закрити

ІV Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і Перспектива» та урочиста церемонія вручення Призу Європи

28 вересня 2018 року в Івано-Франківську відбудеться ІV Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і Перспектива» та урочиста церемонія вручення Призу Європи.
Кожного року тематика Форуму охоплює різноманітні сфери економічного розвитку міста, проте незмінною головною метою завжди залишається покращення інвестиційного клімату та інвестиційної привабливості, впровадження новітніх механізмів економічного зростання. Головна ціль цьогорічного Форуму продемонструвати економічний та інвестиційний потенціал міста та наших партнерів, спрямований на впровадженні і використанні новітніх європейських технологій та практик.
До участі у заході запрошені потенційні інвестори, делегації з наших міст-побратимів, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей. Тож ще однією особливістю проведення форуму є спрямованість на налагодження контактів та розбудова співробітництва між бізнесом, владою, організаціями та фінансовими інституціями, які провадяться свою діяльність в інвестиційно-економічній сфері.
Місто Івано-Франківськ у цьому році було удостоєне найвищої нагороди Парламентської Асамблеї Ради Європи – Призу Європи. Ця нагорода є доказом визнання досягнень і заслуг виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та громади міста в поширенні інтеграційних ідей європейської єдності. В рамках цьогорічного Форуму відбудеться урочиста церемонія вручення Призу Європи представниками ПАРЄ, яка супроводжуватиметься святковими та мистецькими заходами, приуроченими цій важливій події.

 

ІV Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і Перспектива» та урочиста церемонія вручення Призу Європи









Наверх

Copyright © 2017-2019  Івано-Франківськ Smart City